Вясеннiя першынствы

ДУ “ДЮСШ Валожынскага раёна” стала базай для правядзення вясенніх першынстваў па баскетболе, плаванні, дзюдо і настольным тэнісе, у якіх прынялі ўдзел больш за 120 навучэнцаў.

Вынікі па плаванні сярод юнакоў і дзяўчат:

Кроль на грудзях 50 метраў (дзяўчаты 7-9 гадоў): 1-е месца – Арына Бацян (1.22,30), 2-е – Ангеліна Жамоздзік (1.16,99), 3-е – Юлія Сліж (1.19,38);

Кроль на грудзях 50 метраў (юнакі 9-10 гадоў): 1-е месца – Кірыл Жук (59,96), 2-е – Андрэй Нахай (1.01,57), 3-е – Аляксей Аліеў (1.10,18);

Кроль на спіне 50 метраў (юнакі 9-10 гадоў): 1-е месца – Андрэй Нахай (58,68), 2-е – Арсеній Трус (1.01,52), 3-е – Кірыл Жук (1.05,85);

Брас (дзяўчаты 9-10 гадоў): 1-е месца – Варвара Янкоўская (1.00,44), 2-е – Дар’я Поль (1.07,41), 3-е – Настасся Аляксандрава (1.10,28);

Кроль на грудзях 50 метраў (юнакі 10-11 гадоў): 1-е месца – Раен Аль Бунай (45,56), 2-е – Арцём Рабчанкаў (48,32), 3-е – Максім Жуковіч (55,21);

Кроль на спіне 50 метраў (дзяўчаты 11-12 гадоў): 1-е месца – Марыя Гаспарэвіч (52,40), 2-е – Настасся Аляксандрава (55,33), 3-е – Дар’я Поль (58,74);

Кроль на спіне 50 метраў (юнакі 11-12 гадоў): 1-е месца – Раен Аль Бунай (51,15), 2-е – Максім Жуковіч (55,79), 3-е – Аляксандр Трухоўскі (57,16);

Кроль на спіне 50 метраў (дзяўчаты 7-9 лет): 1-е месца – Арына Бацян (1.04,91), 2-е – Ангеліна Жамоздзік (1.55,33), 3-е – Аліна Сак (1.09,80);

Кроль на спіне 25 метраў (юнакі 7-9 гадоў): 1-е месца – Арцём Насовіч (27,95), 2-е – Мацвей Сак (28,67), 3-е – Арцём Касцюк (31,77);

Кроль на грудзях 25 метраў (юнакі 7-9 гадоў): 1-е месца – Мацвей Сак (28,53), 2-е – Арцём Насовіч (28,78), 3-е – Данііл Голуб (28,92).

Па баскетболе першае месца заняла каманда ў складзе Максіма Радыны, Уладзіслава Глінскага, Уладзіміра Грабоўскага, Мікіты Бацяна, Кірыла Лугоўскага. Другое месца – каманда ў складзе Максіма Садоўскага, Ягора Лебедзева, Максіма Невяровіча, Міраслава Барладзяна, Ягора Калекі, Андрэя Мазаніка, Данііла Слабоцкага. На трэцяй прыступцы п’едэстала – Дзяніс Лугоўскі, Сяргей Рагель, Павел Рагель, Арцём Козел, Сяргей Казлоўскі, Павел Лушчык, Ягор Кузьміч.

Па настольным тэнісе месцы размеркаваліся наступным чынам:

Юнакі 2010 г. н. і маладзейшыя: 1-е месца – Дзяніс Лугоўскі, 2-е – Павел Рагель, 3-е – Аляксей Самец;

Дзяўчаты 2010 г. н. і маладзейшыя: 1-е месца – Надзея Гедроіць, 2-е – Кацярына Кербедзь, 3-е – Кацярына Аўсіенка;

Юнакі 2008-2009 г. н.: 1-е месца – Арцём Лобач, 2-е – Цімафей Буйніцкі, 3-е – Мацвей Таўгень;

Дзяўчаты 2008-2009 г. н.: 1-е месца – Аліна Бункевіч, 2-е – Дар’я Ціганіна, 3-е – Вераніка Скадорва;

Юнакі 2005-2007 г. н.: 1-е месца – Мікалай Шчогалаў, 2-е – Ягор Шчогалаў, 3-е – Данііл Бункевіч;

Дзяўчаты 2005-2007 г. н.: 1-е месца – Надзея Кавалёва, 2-е – Аліна Бункевіч, 3-е – Лізавета Сучкевіч.

Вынікі па дзюдо:

У весавой катэгорыі да 24 кг: 1-е месца – Надзея Чмірава, 2-е – Арцём Насовіч, 3-е – Кірыл Качановіч і Кацярына Шорац;

Да 28 кг: 1-е месца – Аэліта Жаўток, 2-е – Арцём Богдан, 3-е – Цімафей Свірыд і Марат Рубацкі;

Да 32 кг: 1-е месца – Арсеній Грыбкоўскі, 2-е – Дзмітрый Гуд, 3-е – Максім Ліпніцкі і Кірыл Калевіч;

Да 34 кг: 1-е месца – Раен Аль Бунай, 2-е – Арцём Асіпацкі, 3-е – Павел Лушчык і Уладзіслаў Кулак;

Да 36 кг: 1-е месца – Ігнат Протас, 2-е – Дамір Ключнік, 3-е – Андрэй Шкубель і Нікадзім Жаўток;

Да 36 кг: 1-е месца – Лізавета Кучынская, 2-е – Ілья Паліканін, 3-е – Міхаіл Лагуноў і Глеб Зубовіч;

Да 42 кг: 1-е месца – Уладзіслаў Марамчык, 2-е – Арсеній Дашко, 3-е – Арцём Васілевіч і Аляксей Протас;

Да 60 кг: 1-е месца – Антон Рудовіч, 2-е – Данііл Садыкоў, 3-е – Мікіта Васілевіч і Мікіта Мішкевіч.

Вы можаце пакінуць каментарый або зваротную спасылку з вашага сайта.

Пакінуць каментарый


приёмная главного редактора

  • Рубрики

  • Новости БЕЛТА

  • Свежие записи

  • Архивы

  • Погода в Воложине

    Погода в Воложине
    Информация сайта pogoda.by
  • Праздники

  • Гороскопы

    Loading...
  • Курсы валют


  •    
    Powered by WordPress | Compare Best Sprint Phone Deals Online. | Thanks to Credit Card Deals, Best CD Rates and Sell cars